انتصاب چهار مدیر جدید در شهرداری شیراز

انتصاب چهار مدیر جدید در شهرداری شیراز
مدیران مناطق ۴، ۶ و ۱۰ همچنین مدیرکل امور شهرسازی شهرداری شیراز منصوب شدند.

مهندس اسکندرپور، شهردار شیراز در احکامی جداگانه آقایان مهندس مهرجهانیان، مهندس اصغر سروی و محمدفاضل صارمی زاده را به ترتیب به عنوان مدیران مناطق 4، 6 و 10 منصوب کرد. همچنین مهندس جواد بهادری به عنوان مدیرکل امور شهرسازی منصوب شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مهندس اصغر سروی پیش تر، معاون فنی و شهرسازی منطقه 7 شهرداری بوده است که با حکم شهردار شیراز به سمت معاون «مدیر منطقه 6» منصوب شد. 
مهندس محمودرضا مهرجهانیان نیز که به سمت مدیر منطقه 4 منصوب شده است، پیش از این معاون فنی و شهرسازی همان منطقه بوده است. 
همچنین محمدفاضل صارمی زاده به عنوان مدیر منطقه 10 شهرداری منصوب شده است که پیش تر کارشناس حوزه املاک شهرداری و شهردار اسبق منطقه تاریخی فرهنگی شیراز بوده است.
حکم مدیرکلی امور شهرسازی شهرداری نیز از سوی شهردار شیراز به مهندس جواد بهادری اعطا شد که پیش تر مدیرعامل سازمان احیا و نوسازی بافت های فرسوده بوده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مهندس اسکندرپور شهردار شیراز، این تغییرات را با رویکرد افزایش شفافیت در امور و تزریق توان و اندیشه جدید به مجموعه شهرداری اِعمال کرده است. در این راستا در احکام مدیران جدید شهرداری شیراز آمده است که با اتکا به تخصص، توان و تجربه خود در راه پیشرفت و اعتلای شهر شیراز گام بردارند.

 

اوقات شرعی

وضعیت آب و هوا

Cannot get Shiraz location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

تلفن های ضروری

اداره - سازمان
تلغن
آتش نشانی
125
اورژانس
115
ارتباطات مردمی شهرداری
137
اطلاعات پرواز فرودگاه
199
دفتر نظارت ناجا
197
وزارت راه
141