مدیران شهرداری پشت «میز خدمت» شنوای خواسته های شهروندان هستند

مدیران شهرداری پشت «میز خدمت» شنوای خواسته های شهروندان هستند
شهرداری شیراز به منظور اجرای طرح تکریم ارباب رجوع و دیدار مستقیم مسئولین با شهروندان اقدام به برگزاری «میزخدمت» در روزهای جمعه کرده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، در طرح برگزاری میز خدمت طبق جدول زمان بندی شده، مدیران مناطق و سازمان های شهرداری جمعه هر هفته دو ساعت پیش از ادای فریضه نماز جمعه در حرم شاهچراغ (ع) حضور پیدا می کنند و به صورت مستقیم شنوای خواسته ها، انتقادات و پیشنهادات شهروندان و پاسخگوی آنها هستند.
اجرای طرح میز خدمت که با برقراری ارتباط مستقیم بین شهروندان و مدیران شهری باعث شفافیت بیشتر امور، تسریع و تسهیل در امر خدمت رسانی و در نهایت افزایش هر چه بیشتر رضایت شهروندان می شود، در سال 94 به منظور تحقق شعار سال یعنی «دولت و ملت همدلی و همزبانی» با ابتکار اداره کل بازرسی پایه گذاری شد.
در همین راستا روز جمعه 17 آذرماه نیز شهروندان می توانند خواسته های خود را با مهندس خداشناس شهردار منطقه سه و مسئولین و معاونین ذیربط در میان بگذارند. هفته پیش نیز برنامه میز خدمت به میزبانی شهرداری منطقه 2 در مصلای نماز جمعه برگزار شد و مهندس اکبری شهردار منطقه 2 به همراه معاونین همچنین علیرضا جمشیدی مدیر کل بازرسی شهرداری شیراز پاسخگوی نظرات، پیشنهادات و انتقادات شهروندان بودند.

 

اوقات شرعی

وضعیت آب و هوا

Cannot get Shiraz location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

تلفن های ضروری

اداره - سازمان
تلغن
آتش نشانی
125
اورژانس
115
ارتباطات مردمی شهرداری
137
اطلاعات پرواز فرودگاه
199
دفتر نظارت ناجا
197
وزارت راه
141