فاز نخست ساختمان جدید شهرداری بهمن ۹۷ افتتاح می شود

فاز نخست ساختمان جدید شهرداری بهمن ۹۷ افتتاح می شود
شهردار شیراز از افتتاح فازنخست ساختمان جدید شهرداری در بهمن ۹۷ خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مهندس اسکندرپور در بازدید از روند  پروژه ساختمان جدید شهرداری عنوان کرد: فاز نخست ساختمان جدید شهرداری شیراز تاکنون 40 درصد پیشرفت داشته است و با برنامه ریزی های صورت گرفته و تزریق نقدینگی تا بهمن ماه سال آینده به اتمام خواهد رسید.
وی با اشاره به لزوم تسریع در روند ساخت و اتمام این پروژه افزود: با توجه به تجمیع زیرمجموعه های شهرداری شیراز در ساختمان جدید، این پروژه هم برای تسهیل انجام امور شهروندان در مجموعه شهرداری و هم برای کاهش ترافیک سطح شهر اهمیت بالایی دارد و اتمام آن جز برنامه های سال 97 شهرداری خواهد بود.
شهردار شیراز خاطرنشان ساخت: به منظور تسریع در عملیات احداث این مجموعه، جلسات شورای معاونین شهرداری از ابتدای سال 97 در ساختمان جدید تشکیل می شود.
معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز نیز در این بازدید ضمن برشمردن مشخصات فیزیکی ساختمان جدید شهرداری گفت: کاربرد فضای سبز در بام و دیوارها به منظرو زیباسازی سیمای شهر و صرفه جویی در مصرف انرژی، مقاوم بودن ساختمان در برابر زلزله، استفاده از نما و معماری ایرانی – اسلامی، استفاده از المان های سه بعدی خرپایی به منظور نماسازی و ... از جمله ویژگی های این ساختمان است.
مهندس آرگیو افزود: ساختمان جدید شهرداری شیراز با ویژگی های مذکور می تواند به عنوان یک الگو و نماد بر ساختمان سازی و شهرسازی شیراز تاثیر به سزایی بگذارد.
بر اساس این گزارش، بلوک های دو و سه این ساختمان که در خیابان ساحلی جنوبی، حدفاصل پل امام علی (ع) و پل سلمان فارسی واقع شده، حدود 5 درصد پیشرفت داشته است.
 

اوقات شرعی

وضعیت آب و هوا

Cannot get Shiraz location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

تلفن های ضروری

اداره - سازمان
تلغن
آتش نشانی
125
اورژانس
115
ارتباطات مردمی شهرداری
137
اطلاعات پرواز فرودگاه
199
دفتر نظارت ناجا
197
وزارت راه
141